Vizáž a foto makeup

 Žádné profesionální focení se neobejde bez kvalitního foto make-upu. Dobře zvolené líčení a účes nejen potlačí nedostatky a podtrhne přednosti, ale je základním předpokladem pro portrétovou, fashion a glamour fotografii. Možná si myslíte, že na focení stačí běžné líčení nebo líčení jakékoliv vizážistky. Není tomu tak. Fotografování má své zákonitosti, vyžadující specifický make-up, který je přizpůsoben objektivu, světelným podmínkám a pozadí. 

Například záblesková světla hodně vypalují, proto je vidět sebemenší chyba na líčení, rovněž nutné je z téhož důvodu líčit vždy o stupeň silněji než normálně.

Profesionální vizáž rovněž zmírňuje rozsah retuší, což se ve výsledku odrazí příznivě na ceně. V našem studiu Vám můžeme nabídnout však i něco navíc, než je klasické nalíčení.

 

Cena za vizáž zahrnuje jeden kompletní fotomake-up, úpravu vlasů a celkový styling, možnost zapůjčení doplňků. Velkou výhodou také je, že vizážistka je s Vámi po celou dobu focení, asistuje fotografovi, pomáhá s pózami. V případě Vašeho zájmu je možné i další přelíčení (cena na vyžádání dle náročnosti). Doporučujeme více verzí make-upu zejména při focení booku nebo kalendářů.      

Kreativní make-up 

neboli beauty make-up je hra plná barev a fantazie. Cena opět na vyžádání dle náročnosti líčení.  

Svatební make-up

Každá nevěsta si přeje být ve svůj svatební den nejkrásnější. My Vám můžeme nabídnout nejen fotografování svatby, ale líčení nevěsty. V případě, že si u nás objednáte focení i svatební líčení (ať už nevěsty, svědkyně apod.) získáte slevu  

Tablo a maturitní plesy

Cena líčení za osobu na tablo se pohybuje od 100,- do 300,- Kč dle počtu studentů a náročnosti líčení. Naším cílem je maximální orientace na zákazníka. U nás dostanete nadstandardní péči za standardní ceny a vždy něco navíc.

Fotografování nás baví a přejeme si, aby bavilo i Vás a abyste si z focení odnášeli nezapomenutelné zážitky a krásné a kvalitní fotografie. Máte-li jakékoliv dotazy či přání, připomínky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme i na Facebooku, staňte se našimi fanoušky a neuniknou Vám žádné akce.